Hatha

Pomáhá regenerovat a obnovovat tělo

Hatha jóga je druh jógy, který zapojuje dohromady jednotlivé asány (pozice), pranájámu (techniky k ovládání dechu) a meditaci (zklidnění naší mysli).

Mé lekce vycházejí ze seriálu “Similiris” sestaveného Prof. Dr. Predragem Nikičem (Evropská federace jógy), jsou proloženy cviky z kriya jógy a energetickými cviky od Donny Eden a dalšími technikami, které obnovují přirozený tok energií v těle. Celá lekce zakončena příjemnou relaxací. Většina cviků se provádí v souladu s dechem, to znamená, že Vaše mysl se soustředí nejen na konkrétní pozici, ale i na dech samotný. Jelikož se některé úseky opakují, můžete cvičit se zvařenýma očima a vlastně "meditovat" téměř během celé lekce.

Program je sestaven tak, aby ho mohli provádět všichni bez ohledu na věk či pohlaví. Cvičit mohou dospělí, děti, mladí i starší. 

Cvičení jógy má vliv na všeobecné zlepšení fyzického i psychického zdraví. Normalizuje všechny tělesné funkce, zlepšuje metabolismus, posiluje soustředění a podporuje správné držení těla.

Mým cílem je, abyste se po lekci cítili odpočatí a plni energie :-)

On-line Hatha jóga každou středu přes ZOOM https://www.zoom.us/ od 19h do 20:15 

Ceny:
2 měsíce ........................  1800,-
10 měsíců (školní rok) .....  7200,-
1 lekce ............................. 270,-

Každá lekce je trochu jiná, neboť na začátku se zaměřuji na orgány, které jsou v ten den citlivé. Využívám technik a cviků energetické medicíny k jejich podpoře. Následně se soustředíme sami na sebe a na svůj dech. Potom začínáme cvičit a celou lekci zakončuji 15 min řízenou relaxací, která je vždy trochu jiná. 
Image